שלום, אורח התחבר | יום שלישי 25.4.17 כ"ט בניסן תשע"ז

הינך נמצא כאן

קהילה

קהילה

הודעות ממשרד הישוב

א'

כסלו

חנוכה באילת-מחירים לתושבי בנימין

חנוכה באילת- תשע"ד מתנ"ס בנימין ואריאל תיירות ונופשבמבצע "נופש חנוכה באילת" למען תושבי בנימיןארבעה בתי מלון המיועדים לתושבי בנימיןפעילויות משפחתיות לילדים ומבוגרים, טיול בהרי אילת, סדנאות והרצאותהנחה נוספת למזמינים דרך אתר האינטרנטwww.arieltours.co.ilבקוד הנחה – בנימין - למזמינים עד כ"ח חשוון 7.11.2013  בברכה,אריאל כהןמנכ"ל אריאל תיירות ונופשנייד: 054-3083379טלפקס':02-6569095

 

י"ט

חשון

עדכון לו"ז של חוגי הילדים- מרחשון תשע''ד

שלום וברכה ב"ה חוגי הילדים התחילו בשמחה ובששון. משמח לראות עד כמה הילדים שמחים להשתתף בחוגים!בעקבות פניות רבות, אני מפרסמת שוב שעדיין נותרו מספר מקומות פנויים בחלק מחוגי הילדים. אנא בידקו בלו'ז המצ"ב הימים והזמנים המעודכנים של החוגים האלו: קרמיקה - צילה פני-אל - בנותאקרובטיקה אווירית - ציפורה אלוני- בנות כל הקבוצות - שימו לב לסדר של השיעורים תודה על ההבנה ושיתוף הפעולהאביבה

 

י"ג

חשון

מרפאת השיניים- שילה

מרפאת השיניים- שילה רופא השיניים במרפאה מטפל במבוגרים ובילדים.מרפאת השיניים פתוחה כל שבוע ביום רביעי . לפרטים נוספים וקביעת תור התקשרו אלי.:נייד  0545-649221  בית  9942027   מרפאה ביום ד' 9943496 רבקה גיאת, מנהלת מרפאת השיניים. ניתן גם לשלוח הודעה כתובה לנייד ואחזור אליכם. 

 

י"ג

חשון

שומרים על קשר ומתעדכנים- קבוצת שילה וקבוצת שילה עדכונים

שומרים על קשר ומתעדכניםקבוצת שילה וקבוצת "שילה עדכונים" (וקבוצת בית הכנסת המרכזי(כידוע לכולם (ומי שעדיין לא יודע, שידע עכשיו), יש לנו רשימת תפוצה לתושבי שילה - "קבוצת שילה". קבוצת שילה מיועדת מצד אחד למשלוח הודעות שונות מהגופים הציבוריים בישוב, ומצד שני להעברת מסרים שונים ובקשות שונות בין תושבי הישוב. בנוסף, אני שולח מידי פעם לחברי הקבוצה קבצים עם מידע חשוב לתושבי הישוב (זמני פתיחה של החנויות והשירותים בישוב, זמני תפילות ושיעורי תורה, טלפונים, גמ"חים ועוד).

 

י"ג

חשון

חוג אקרובאטיקה אווירית לנשים

השבוע ה (17.10.13 )התחיל חוג אקרובאטיקה אווירית לנשים או כמו שאני קוראת לו "המעופפים הנועזים".הגענו נשות שילה והסביבה מגיל 18-38 (תתקבלנה בברכה עד גיל 98).זה לא יאומן מה שאנחנו יכולות לעשות! לטפס על נדנדות חבלים, לבצע גלגולים, לעופף באוויר.לא הכל הצליח לנו מיד בשיעור הראשון אבל כיף בטירוף לנסות, ומצחיק עד המזרון ליפול. האווירה מעולה וקלילה, כולנו מנצחות.חוץ מזה, נראה לי שהורדנו 2 קילו בשעה אחת.החודש הראשון הוא לניסיון. ימי שלישי 19:45. אם אני יכולה, גם את יכולה! אל תחמיצי.יעל ברקוביץ נ.ב. האמהות שבינינו יכולות אח"כ להחליף חוויות עם הבנות שלנו שמשתתפות בחוג.

 

עמודים